lifecell

Lifecell зробив важливу послугу абсолютно безкоштовною

Як повідомляє джерело, оператор мобільного зв’язку Lifecell з 12 лютого піднесе українцям приємний сюрприз. Електронний державний сервіс «Дія» не таріфікується в мережі мобільного оператора, тобто доступ до нього буде повністю безлімітним на всіх «лайфівських» тарифах.


Безліміт для державних послуг

Міністерство цифрової трансформації України привітало це рішення третього за розміром українського оператора. На своїй сторінці в Facebook глава Мінціфри заявив про те, що до березня 2020 року всі інші оператори в нашій країні також приєднаються до цієї акції, щоб отримати доступ до «Дії» можна було з будь-якого смартфона, що має вихід в інтернет. Раніше ми вже повідомляли, що «Київстар» підтвердив: в його мережі доступ до електронного державному сервісу також буде повністю безлімітним для всіх абонентів. Коли останній оператор з «великої трійки» – Vodafone – введе аналогічний безліміт, поки що невідомо, але повинен це зробити протягом найближчого часу.

Lifecell

За допомогою програми «Дія» ви зможете позбутися від необхідності тримати з собою технічний паспорт і водійські права. На даний момент в Україні видано близько дев’яти з половиною мільйонів водійських посвідчень. Шість мільйонів прав і п’ять з половиною мільйонів технічних паспортів вдалося успішно оцифрувати. Вам достатньо просто завантажити додаток і авторизуватися, щоб система автоматично підключила всі ваші документи в їх електронної версії. Надалі, якщо співробітникам правоохоронних органів знадобляться ваші документи, вони можуть просто відсканувати QR-код на смартфоні. У Міністерстві цифрової трансформації повідомляють: поліцейські не мають права вимагати у вас паперовий документ, якщо ви вже показали електронну версію. У разі такої вимоги ви маєте право зателефонувати на гарячу лінію Мінціфри.

[adsforwp id=”10622″]

Нагадуємо, що Lifecell запустив два нових тарифних плани, які заохочують абонентів спілкуватися якомога більше. За кожні сто хвилин розмов в тарифних планах «Жара GO» і «ЖАРА GO Plus» ви будете отримувати додаткові п’ять гігабайт інтернету. Також за умови, що ви вимовити як мінімум сто хвилин, ви отримаєте зниження абонентської плати на 20 гривень, тобто на чверть.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button