Київстар

Київстар виявився в центрі великого скандалу: абоненти обурені

Протягом першої половини вчорашнього дня практично по всій Україні спостерігалися сильні збої в мережі «Київстар». Повідомлення про це надходили з різних куточків нашої країни. Абоненти були обуерні, багато – в паніці, не розуміючи, що робити і що відбувається. У багатьох зірвалися важливі дзвінки, через що вони понесли репутаційні та фінансові втрати. Що ж саме сталося?


Масові скарги абонентів

Судячи з повідомлень користувачів в соціальних мережах і на новинних порталах, проблеми зі зв’язком почалися приблизно о пів на дванадцяту дня. Протягом десяти хвилин – до 11:40 – зв’язок зник повністю. Неможливо було ні зателефонувати, ні прийняти дзвінок, і так – по всій столиці. Зателефонувати з картки «Київстар» неможливо було ні на один номер незалежно від оператора. Модель телефону абонента також значення не мала.

Скріншоти, надані новинним порталом Ubr.ua, показують: географія збоїв була дуже великою. Печерськ, Кривий Ріг, Житомир – і це тільки на скріншоті, який ми тут наводимо. Насправді скарги на збій надходили практично з усіх великих міст нашої країни.

Київстар

У прес-службі найбільшого оператора нашої країни підтвердили наявність збою. Вони не назвали причини, за якими зв’язок міг перестати працювати практично по всій Україні, але стверджують: протягом години проблема була ліквідована. Станом на 12:40 всі послуги надавалися в штатному режимі.

Нагадуємо, що Київстар – не єдиний оператор, у якого часом виникають проблеми з обслуговуванням клієнтів. Так, недавно багато людей в Фейсбуці скаржилися на низьку швидкість інтернету від оператора Vodafone і навіть погрожували масовими відмовами від його послуг. Інший конкурент Київстару з «Великої трійки» – Lifecell – не зміг захистити одну зі своїх вишок від екстремістів ліворадикального напрямку. На їхню думку, спалюючи вишки третього оператора в нашій країні, вони якимось чином мстяться Туреччини за антитерористичну операцію на території Курдистану. Навіть якщо знати, що Lifecell дійсно належить туркам, логіки в цих діях не надто багато. А ось чого у Київстару не відняти – так це найшвидшого інтернету в нашій країні, за даними незалежних експертів.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button