Новини

Microsoft заборонила користувачам вимикати пристрої на Windows

«Ви змінили положення курсора миші. Щоб ми були впевнені, що це робите саме ви, введіть унікальний секретний пароль, який ми надіслали на ваш e-mail, після чого перезавантажте комп’ютер». Цей жарт, який ходив по Інтернету ще в нульові, висміює ідіотські стандарти безпеки Microsoft і їх прагнення захистити користувача від усього на світі за будь-яку ціну – навіть якщо сам користувач про це не просив і йому це заподіює суцільні незручності. Що ж, судячи за новинами від деяких користувачів ноутбуків, жарт став реальністю. Рухати курсором мишки поки що дозволяють, а от вимикати комп’ютер – вже ні.


Права на вимикання комп’ютера

Як повідомив кілька днів тому користувач Reddit під ніком u / Ajay14589, його старий ноутбук, що працює на операційній системі Windows 7, відмовляється вимикатися. При спробі вимкнути пристрій з’являється повідомлення «У вас немає дозволу вимикати цей комп’ютер».

«Ця помилка з учорашнього дня не дає мені вимкнути або перезавантажити ноутбук. Я просканував його антивірусом, але нічого не знайшов», – пише u/Ajay14589 в тред, який став досить популярним. Інші користувачі повідомляють: у них час від часу виникали аналогічні проблеми. Всі вони почалися незабаром після того, як була припинена підтримка сьомої «вінди» – з 14 січня 2020 року. Саме тоді вийшли останні пакети оновлень, а разом з ними – чергові пакети проблем для пересічних користувачів застарілої системи.

Windows

Поради користувачів Реддіта були різними. Деякі жартували, радячи з переможним вигуком вимкнути комп’ютер з мережі. Інші пропонували більш адекватні методи вирішення проблеми. Так, топік-стартеру, допоміг в кінцевому рахунку наступний алгоритм:

  1.  Запустити services.msc.
  2.  Зупинити три служби Adobe.
  3. Після цього можна зберегти налаштування і вийти.

Можливо, допоможе даний алгоритм і вам, якщо ви теж зіткнулися з аналогічною проблемою. Причина даного глюка не зовсім зрозуміла: можливо, останні оновлення Windows 7 вступають в якийсь конфлікт з останніми версіями додатків від Adobe (того ж Фотошопа). Зрозумілим є одне: сьома вінда абсолютно точно застаріла, не дивлячись на всі свої достоїнства, і їй пора залишитися в історії так само, як залишилася там система-епоха Windows XP.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button