Бізнес та акціїНовини

Доступні кредити від ПриватБанку користуються величезним попитом

Після введення державної програми доступних кредитів «5-7-9%» співробітники Приватбанку виявилися буквально завалені заявками підприємців малого бізнесу і їх представників. Їм доводиться обробляти, за підрахунками правління банку, понад дві з половиною тисячі заявок на добу. Чим же викликаний такий ажіотаж, і чому саме в Приватбанк звертається абсолютна більшість українців, що бажають скористатися державною програмою підтримки малого бізнесу?


Приватбанк і його новини

31 січня 2020 року саме Приватбанк підписав угоду про співпрацю з урядовим Фондом розвитку підприємництва. У ній йшлося про те, що банк забезпечить всебічну підтримку малому бізнесу, надаючи доступні кредити всім охочим. Отримати їх просто як ніколи: досить просто бути клієнтом Приватбанку, подати заявку в спеціальному розділі офіційного банківського сайту – https://privatbank.ua/business/5-7-9 – і дочекатися, поки її розглянуть.

Щоб вашу заявку розглянули і винесли з неї позитивний вердикт, необхідно відповідати певним вимогам програми «5-7-9», а саме:

  • Мати кількість співробітників не більше п’ятдесяти чоловік, включаючи пов’язаних осіб.
  • Мати річний дохід не більше п’ятдесяти мільйонів гривень, інакше ваш бізнес не можна буде вважати «малим» навіть з дуже великою натяжкою.

Очікується, що в подальшому, в разі успіху, державна програма стимулювання малого бізнесу також буде включати в себе допомогу в розвитку недавно створених підприємств, а не тільки тих, які людина тільки збирається відкрити.

Приватбанк

На даний момент кредити в рамках програми можуть бути видані для таких цілей, як:

  • Придбання основних засобів, необхідних для ведення бізнесу, або ж їх модернізація.
  • Купівля об’єктів нерухомості або транспорту, які будуть застосовуватися з комерційною метою або ж для перевезення товарів.
  • На будівництво, реконструкцію або ремонт приміщень, де проводиться господарська діяльність, за винятком офісних.

Дослідження банківського ринку нашої країни одностайні в тому, що саме Приватбанк є найбільшим і найпопулярнішим серед українців. Сімдесят чотири відсотки приватних підприємців і шістдесят чотири – компаній користуються корпоративними рахунками саме цієї фінансової організації. Тому вибір Привату серед інших банків для підтримки державної програми – цілком логічне рішення. В подальшому ми очікуємо ще більше зростання кількості підприємців малого бізнесу, які скористаються данною послугою.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button