Новини

Xiaomi Mi Band 4 можна отримати безкоштовно, але час обмежено

Попит на різного роду переносну електроніку стрімко зростає по всьому світу, а відбувається це звичайно ж через те, що все більше людей знаходять останню цікавою для себе і своїх завдань, які вона може допомогти вирішувати. Якщо ще п’ять років тому подібного роду пристрої були просто жахливими в усіх відношеннях, то тепер, зараз, вони пропонують в рази більше функціональних можливостей, а ще вони мають масу корисних особливостей, включаючи захист від води, який дозволяє їх використовувати в басейні. Самим просунутим спортивним браслетом з усіх, доступних зараз на ринку, є Xiaomi Mi Band 4, і протягом найближчого місяця його можна отримати безкоштовно.

Це цілком собі реальна пропозиція, скористатися якою можуть всі бажаючі. Вона дозволяє отримати цей наручний гаджет, не віддаючи за нього жодної копійки, і навіть доставка до найближчого поштового відділення Нової пошти є безкоштовною. Даний фітнес-трекер оснащений 0,95-дюймовим OLED-екраном з підтримкою сенсорного управління, загартованим склом з олеофобним покриттям для захисту від фізичного впливу і відбитків пальців, акумуляторною батареєю ємністю 135 мАг для забезпечення 20 днів автономної роботи, а також, крім того, модулем Bluetooth 5.0 LE для підключення до мобільних пристроїв, що працюють на базі Android і iOS.

Xiaomi Mi Band 4

Навіть не дивлячись на те, що Xiaomi Mi Band 4 можна використовувати в якості незалежного самостійного електронного пристрою, його функціональні можливості багаторазово розширюються при підключенні до будь-якого смартфону. На такий потрібно встановити додаток Mi Fit, який, в свою чергу, дозволяє використовувати нові функції, скачати його можна в магазинах Google Play і App Store. Коли трекер підключений до телефону, він здатний показувати повідомлення, вібрувати при вхідних дзвінках, управляти відтворенням музики, а також надавати інші можливості, багато з яких дійсно є вкрай корисними в повсякденному житті. Цілком очевидно, що даний трекер насправді є вкрай цікавим, тому він як мінімум заслуговує увагу.

Щоб у всіх бажаючих з’явилася можливість отримати цей трекер, видання GSMinfo вирішило провести спеціальну акцію, в рамках якої Xiaomi Mi Band 4 роздають безкоштовно. Щоб стати її учасником необхідно:

    1.Вподобати та підписатися на оновлення нашої сторінки GSMinfo в Facebook.

GSMInfo

  2.Під конкурсним постом залишити коментар на тему: чому я хочу Xiaomi Mi Band 4, а також зробити репост поста в себе на сторінці.

https://www.facebook.com/gsminfoUA/photos/a.383562269025824/408841519831232/?type=3&theater

Вже 31 жовтня 2019 року в вечірній час будуть підведені підсумки конкурсу, а переможець отримають цей спортивний браслет безкоштовно, і навіть доставка за наш рахунок. Взяти участь в спецпропозиції можуть лише жителі України.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button