Hardnews

Redmi 9 у всьому краще попередника

Поки Xiaomi готується офіційно представити флагман Mi 10, Redmi працює над своїми новинками. Першою буде Redmi K30 Pro, а потім повинні вийти бюджетні хіти Redmi 9 і Redmi Note 9. Це станеться не раніше, ніж через пару місяців, але в розпорядженні джерела вже є подробиці про Redmi 9.

Вони взяті не зі стелі, а з поста віце-президента Xiaomi і головного менеджера по Індії Ману Кумара (Manu Kumara). У своєму повідомленні в Twitter він говорить про те, що смартфони Redmi є синонімом сили, відрізняються великими акумуляторами і потужними процесорами. Само собою, в цьому побачили натяк на Redmi 9. І тут же з’явилися спекуляції на тему можливих характеристик бюджетника.

Redmi 9

Характеристики Redmi 9

Так, передбачається, що Redmi 9 отримає екран більшої діагоналі, ніж модель нинішнього покоління (6,22 дюйма при розширенні HD +), акумулятор більшої або тієї ж (5000 мА · год) ємності, і явно більш швидку платформу. Останнє особливо актуально, так як в Redmi 8 використовується не дуже передову Qualcomm Snapdragon 439. Redmi 9 ж приписана SoC MediaTek Helio G70, тобто по продуктивності він буде ближче до Redmi Note 8 Pro, побудованому на SoC MediaTek Helio G90T.

Загалом, якщо всі ці передбачення збудуться, то Redmi 9 виявиться значно краще попередника.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button