Новини

Бутильована, кип’ячена, чи прямо з-під крану: експерти розповіли, яку воду краще пити

Доросла людина повинна випивати до двох літрів звичайної води на день. Це необхідно для нормальної життєдіяльності всіх органів та систем. Однак виникає питання, яка вода найкорисніша для організму? І якщо мешканці приватних помешкань можуть мати вдома колодязь, чи воду зі свердловини, то більшість мешканців багатоповерхівки цим похвалитися точно не можуть. Їм залишається або кип’ятити воду, або ж купувати в бутлях, чи ризикувати й пити прямо з крана — так теж багато хто робить.

Експерти розповіли, який варіант оптимальний

Звісно, найкраще це споживати “живу” воду, адже кип’ячена позбавлена багатьох мікроелементів, хоча спрагу втамовує, як і будь-яка інша. Однак все-таки, фахівці радять розглянути варіант бутильованої води або з-під крана.

В першому випадку обирайте воду від надійного виробника, й таку в якості якої ви впевнені. Якщо це вода з автомата, бажано переконатися, що цей автомат регулярно чистять, й вода в ньому теж постійно проходить усі перевірки. Все через те, що навіть вода у пляшці може бути неякісна, містити якусь бактерію або кишкову паличку, яка потрапить туди в процесі розливу.

Щодо води з крана, то варто орієнтуватись в першу чергу на джерело з котрого до вашого крана потрапляє вода, а також її якість. Пити не відфільтровану воду, яка смердить хлоркою та каналізаційними трубами вкрай небезпечно. Гарною альтернативою може стати покупка якісних фільтрів та очисних систем. Вони під’єднуються до крана й очищають воду від всіх шкідливих домішок. Щоправда, власнику такої системи потрібно постійно дбати про її справність, і регулярно замінювати фільтр.

Підсумовуючи можна сказати, що найбільш безпечна в плані відсутності мікробів — кип’ячена вода. А найбільш корисна для організму, якісно очищена вода з-під крана або ж в пляшках від надійного постачальника.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button