Новини кіно

Виконавець ролі Доктора Стренджа розкрив подробиці про “Месники 5”

Британський актор Бенедикт Камбербетч, виконавець ролі Доктора Стренджа в кіновсесвіті Marvel, проговорився (випадково?) про плани студії на “Месників 5”. Про це пише IGN.

Нещодавно на каналі Netflix вийшов ролик, у якому актор говорив про власний художній підхід у своїх найвідоміших роботах. Серед іншого Камбербетч висловився: “У нас із Marvel склалися доволі приємні стосунки відтоді, як я отримав роль. Я з нетерпінням чекаю “Месників” наступного року, і вони обіцяють бурю“.

Цією фразою актор “видав” щонайменше два аспекти майбутньої картини, про яку раніше й без того ходили чутки. Так, зйомки номерної п’ятої частини, ймовірно, стартують наступного року – раніше точно це не заявлялося. По-друге, персонаж Камбербетча візьме участь у картині. Поки, втім, незрозуміло, наскільки велику – деякі теорії припускають, що основні дії зі Стренджем розгорнуться в “Месниках 6”.

Нагадаємо: “Месники 5” спочатку мали підзаголовок “Династія Канга”. Але відтоді як Marvel оголосила про розрив роботи з актором Джонатаном Мейджорсом, інших подробиць не розкривали. Режисером, ймовірно, може стати Шон Леві, який відповідає за прийдешніх “Дедпула і Росомаху”. Реліз “Месників 5” при цьому заплановано на 1 травня 2026 року.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button