Hardnews

Huawei Mate X2 вже позує на свіжих рендерах

Уже в лютому очікується офіційна презентація поліпшеної версії складного смартфона HUAWEI Mate X. Услід за цим китайська компанія може показати й повноцінне друге покоління, потенційні зображення якого вже з’явилися в мережі. Згідно цих зображень, пристрій буде помітно відрізнятися від оригінального Mate X.


 HUAWEI Mate X

Зображення було виявлено в патенті, зареєстрованому HUAWEI в Бюро інтелектуальної власності Європейського союзу. Як і оригінальний Mate X, пристрій буде складатися по вертикалі, але на цей раз дисплеєм всередину, а не назовні. Це дозволить захистити екран під час носіння смартфона в кишені або при розміщенні на столі. 

Цікаво, що апарат складається не рівно навпіл, завдяки чому невелика частина екрану залишається видимою навіть в закритому стані. Ймовірно, ця область буде служити для відображення часу, вхідних повідомлень та іншої важливої ​​інформації. До слова, там також знаходиться вбудована в екран подвійна фронтальна камера.

На тильній стороні пристрою немає нічого окрім чотирьох об’єктивів основної камери.

[adsforwp id=”10622″]

Mate X

Важливою особливістю смартфона має стати стилус, з яким буде комфортно працювати на великому екрані. 

З чуток, Mate X2 буде випущений в третьому кварталі цього року. Технічні характеристики смартфона поки залишаються загадкою. Крім того, в реальності апарат може відрізнятися від представлених зображень. 

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button