Новини

Відеоряд з поломками гнучкого Huawei Mate X

Обговорення
Huawei Mate X

Смартфон Samsung Galaxy Fold стартував вкрай погано. Виробникові довелося запускати відзивну кампанію, а другий старт безліч разів відкладався. На цьому тлі запуск Huawei Mate X здається більш успішним.


Так, смартфон також вийшов на кілька місяців пізніше, ніж очікувалось, але все ж вийшов, і інформації про масові проблеми поки немає. Однак це не означає, що Mate X взагалі не ламається.

Користувач YouTube під ніком Fold Universe зібрав цілу колекцію відеозаписів, на яких видно гнучкий смартфон Huawei з проблемним екраном.

Як можна бачити, проблеми різні: від частково непрацюючого сенсора екрану до повної непрацездатності дисплея. А один з примірників явно абсолютно новий, оскільки ще знаходиться в заводських плівках.

Так, це тільки кілька випадків, тому говорити про масовість проблеми не варто. Однак це зайвий раз доводить, що обидва гнучких смартфони, що вже вийшли на ринок схильні до однакових проблем з дисплеями.  

 

 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

ПриватБанк рекордно опустил свою ставку по кредитам

В минуле

Українська ціна Samsung Galaxy A51 виявилась найнижчою в Європі

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.