iPhone 12 Pro сильно подешевшав в Україні

Зараз на головній

Вартість популярного смартфона Apple в Україні знизилася приблизно на 20 відсотків. Такі данні можна побачити на ресурсі Hotline.ua.


iPhone 12 Pro з накопичувачем на 128 гігабайт подешевшав до 35 000 гривень. Найдорожча версія девайса – з накопичувачем на 512 гігабайт – оцінена в 36 тисяч гривень.

«Спочатку ціна iPhone 12 Pro була занадто високою для українського ринку, тому після зниження дефіциту ціни почали падати», – зауважили експерти. Модель була однією з найпопулярніших в серії смартфонів Apple, в кінці 2020 року на ринку спостерігалася нестача пристроїв. Сильне здешевлення гаджета зв’язали не стільки з падінням попиту, скільки з налагодженням поставок в магазини електроніки.

Також аналітики відзначили, що на ринку подешевшав базовий смартфон серії iPhone 12 з накопичувачем 64 гігабайти. «Якщо ви не женетеся за кількістю камер і матеріалами, то можна звернути увагу на звичайний iPhone 12», – йдеться в матеріалі.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,085Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Vodafone объявил о подорожании популярного тарифного плана

Недавно мобильный оператор Vodafone огорчил украинцев сообщением о том, что один из его наиболее популярных тарифных планов вскоре значительно...

Більше схожих статей