Hardnews

Названа одна проста дія виконавши яку ви зможете набагато швидше зарядити свій смартфон

Для того, щоб зарядити смартфон потрібна, як мінімум година й інколи її так категорично бракує. А особливо, якщо ви кудись квапитесь, й побачили, що акумулятор майже на нулі. Щоб не чекати зайвий час допоки батарея зарядиться можна виконати одну просту дію. З цим лайфхаком заряджати телефон можна вдвічі швидше без будь-якої шкоди для нього.

Ввімкніть режим “Політ”

Телефон просто потрібно перевести в режим польоту й тоді всі фонові оновлення автоматично припиняться. Цей режим прирівнюється практично до того, якби ви повністю вимкнули смартфон. Тобто він не працюватиме й не споживатиме зайві ресурси, а значить батарея заряджатиметься значно швидше.

Зарядка

Щоб ввімкнути режим “Політ” достатньо просто свайпнути шторку повідомлень вниз і там серед кнопок “Ліхтарик”, “Вай Фай” знайти “Політ” або “Авіарежим”. Натисніть на неї й потім коли потрібно знову користуватися гаджетом — вимкніть цей режим. Майте на увазі, що коли на смартфоні ввімкнено режим польоту, то до вас ніхто не зможе зателефонувати й не працюватиме інтернет, тобто жодні месенджері. Якщо ви чекаєте на важливий дзвінок, тоді цей лайфхак вам не підійде, однак можна скористатися іншими.

Які ще варіанти можливі?

Швидше зарядити батарею можна повністю знизивши яскравість екрана до нуля — висока яскравість споживає багато енергії. Також, обов’язково повиходити з усіх додатків. Тобто не просто їх закрити, а посвайпати додатково застосунки, щоб вони не працювали на фоні. Можна ще видалити весь кеш та історію браузера. Й намагайтесь якомога менше користуватись телефоном допоки він на зарядці. В жодному разі не грайте в цей момент ніяких ігор, а також не проводьте довгих розмов. Загалом, користуватись телефоном поки він на зарядці не варто навіть якщо ви нікуди не спішите. Річ в тім, що за таких умов смартфон буде перегріватися, а це негативно впливає на акумулятор та загальний термін його експлуатації.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button