Новини

Остаточна перемога і жодного окупанта: астрологиня розповіла, коли в Україні завершиться війна

Все закінчиться в одну із двох ключових дат, до кожної з яких залишилося менше року.

Астрологиня Альбіна Пономаренко передбачила, коли в Україні завершиться війна. Вона назвала дві дати імовірного припинення воєнних дій. До однієї з них залишилося всього кілька місяців. Детальніше про те, як будуть розгортатися події на фронті, Пономаренко розповіла на YouTube-каналі «Поговоримо».

Два сценарії розвитку подій

У своєму коментарі астрологиня зауважила, що наразі з однаковою імовірністю можуть програтися два сценарії розвитку подій – оптимістичний та песимістичний. Та в обох випадках ключовий вплив на ситуацію в Україні матиме Саміт миру. Альбіна Пономаренко стверджує, що саме завдяки цій події в Україні вже за лічені місяці може не залишитися жодного окупанта.

Коли настане мир в Україні

У своєму прогнозі Пономаренко виділяє дві дати можливого закінчення воєнних дій в Україні. На її думку, припинення вогню та звільнення українських територій від окупантів відбудеться:

  • або у листопаді 2024 року;
  • або у квітні 2025 року.

Пономаренко роз’яснила, що кожна з цих дат потенційно може стати днем завершення війни і вибрати якусь одну з них наразі неможливо. Майбутнє багатоваріантне та залежить від низки подій, які можуть на нього впливати. Однак згідно з основними прогностичними методами астрології кінець 2024-го має чудовий аспект. Тож, якщо зірки допоможуть, цілком можливо, що війна в Україні завершиться вже за кілька місяців.

Думки розділилися

Зазначимо, що крім Альбіни Пономаренки свою думку щодо подальшого ходу війни нещодавно висловив мольфар Макс Гордєєв. Зокрема він назвав 5 міст, які кінця літа потерпатимуть від найбільш масових ракетних ударів.

Однак щодо дати завершення війни Гордєєв частково згоден із астрологинею. Він також передбачає звільнення низьки окупованих територій до завершення 2024 року. Проте мольфар не впевнений, що це стане остаточною крапкою у військовому протистояння України із росією.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button