Новини

Українці платитимуть за доставку газу в інший спосіб: газовики розповіли деталі

Компанія «Газмережі України» пояснила, що нововведення допоможе зекономити електроенергію та деякі інші ресурси.

Відповідальна за розподіл та доставку газу українським споживачам компанія «Газмережі України» оголосила про зміну умов оплати своїх послуг. Про це стало відомо із заяви прес-служби Криворізької філії газорозподільної компанії.

Як українці будуть платити за доставку газу

Як пояснили у компанії, через нестабільну енергетичну ситуацію в країні було прийнято рішення відмовитись від друку паперових квитанцій за доставку газу. Тож тепер усі споживачі будуть оплачувати свої рахунки онлайн.

Оплатити послугу доставки газу онлайн можна буде за допомогою особистого кабінету на офіційній інтернет-сторінці «Газмереж», а після успішної оплати там же сформувати електронну квитанцію.

Як отримати електронну квитанцію

Щоб отримати онлайн квитанцію про оплату на сайті компанії «Газмережі України», потрібно виконати наступні дії:

  1. Здійснити вхід до особового кабінету на офіційному порталі компанії: my.grmu.com.ua.
  2. Обрати розділ «Історія розрахунків».
  3. Клікнути на кнопку «Отримати рахунок» чи на кнопку «Актуальний рахунок» на головній сторінці сайту.
  4. Зберегти електронну квитанцію на своєму пристрої.

У компанії вважають, що такий спосіб оплати допоможе зекономити електроенергію, папір та інші ресурси. До того ж платити за доставку газу онлайн набагато зручніше, адже це можна зробити навіть не виходячи з дому. Не кажучи вже про те, що електронна квитанція значно надійніша за паперову, оскільки вона постійно буде у вас під рукою, тоді як паперову квитанцію легко можна загубити.

У компанії «Газмережі України» також нагадали про строки оплати рахунків за доставку газу. Цю послугу побутові споживачі України повинні оплачувати щомісяця не пізніше, ніж 20-го числа. Та якщо ви хвилюєтеся, що можете забути вчасно оплатити доставку газу, то скориставшись особовим кабінетом на сайті компанії можна внести кошти на кілька місяців вперед.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button