Hardnews

Експерти назвали п’ять безпечних способів, як можна пришвидшити зарядку смартфона у кілька разів

Доволі часто ми помічаємо, що смартфон майже повністю розряджений і при цьому нам якраз пора виходити з дому. Звісно ж дуже не хочеться чекати ще пів години, чи навіть й годину, щоб гаджет зарядився. Ну і йти з розрядженим неможливо, адже сьогодні кожна сучасна людина без телефону, як без рук. Названо п’ять способів, які допоможуть вам зекономити час та суттєво пришвидшать зарядку гаджета.

Зніміть чохол

Перший спосіб дуже простий, але доволі дієвий. Не заряджайте смартфон у чохлі, а особливо якщо він якийсь масивний, чи, наприклад, книжечка. Через те, що батарея нагрівається, вона довше заряджається.

Ввімкніть режим польоту

Цей режим автоматично призупиняє всі процесі в телефоні. Тобто припиняються всі оновлення, закриваються всі додатки тощо. Відповідно телефон не перевантажується. Не витрачає додаткові ресурси й заряджається значно швидше.

Вимкніть гаджет

Якщо є можливість вимкніть гаджет повністю, це ще краще ніж “Режим політ” й так ви ще швидше зможете зарядити смартфон й піти по своїх справах.

Зарядка iPhone

Зменште яскравість екрана до мінімум

Якщо немає можливості вимкнути телефон, чи ввімкнути “Режим політ”, адже ви чекаєте на важливі дзвінки чи повідомлення, то просто зменште яскравість екрана до мінімум й не користуйтесь активно гаджетом допоки він не зарядиться до потрібного вам відсотка.

Закрийте всі додатки

Інколи навіть якщо ви виходите з додатка, він все одно на фоні працює. Потрібно посвайпати всі сторінки й дійсно закрити застосунки. А ще видалити історію браузера й позакривати вкладки у браузері, адже вони можуть оновлюватися й тим самим вимагати певної енергії від смартфона.

На майбутнє, щоб батарея заряджалась швидше, а розряджалась довше не заряджайте її до 100% (максимум до 80%). І не розряджайте до нуля (мінімум до 20%).


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button