Hardnews

Як заборонено заряджати смартфон: три варіанти від яких варто відмовитися

Із зарядкою смартфона кожен стикається буквально щоденно. Що ж у цьому такого? Здається, що це простісінька маніпуляція, яку може виконати будь-хто. Однак навіть попри свою простоту ця процедура містить певні “приховані” камені. До прикладу, є як мінімум три популярних варіанти, які не можна повторювати. Популярні вони тому, що так заряджає телефон багато людей. А повторювати це не можна тому, що таке заряджання не лише може призвести до поломки гаджету, а навіть до його вибуху і пожежі.

Три варіанти від яких треба відмовитись

айфон зарядка

Є всього три варіанти, які потрібно запам’ятати й не повторювати їх ніколи.

  1. Від 0% до 100%. Намагайтесь не розряджати смартфон до нуля й не заряджайте його до 100%. Оптимальні показники це від 20% до 80%. Тобто розряджати телефон потрібно не більше ніж до 20%, а заряджати не більше ніж до 80%. В протилежному випадку акумулятор сильно виснажується, перегрівається й загалом його термін експлуатації суттєво зменшується. Вже через короткий проміжок часу ви зможете помітити, що батарея заряджається довше, а заряд зберігає зовсім трішки.
  2. На м’яких меблях та поверхнях. Особливо це небезпечно, якщо ви не поруч з гаджетом. Від м’якої поверхні він швидше буде нагріватися. Звісно, пожежа навряд чи відбудеться, але те що гаджет перегріється — це факт. Перегрівання, як зазначалось вище, шкідливе для батареї та скорочує термін її експлуатації.
  3. Під подушкою або ковдрою. Ще одна катастрофічна помилка, яку не можна повторювати. Не накривайте гаджет нічим під час того, як заряджаєте його. Звісно ж смартфон перегріється й можливо навіть до того ступеня, що може спровокувати пожежу.

Також уникайте зарядки гаджета під відкритим сонячним промінням.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button