Softnews

В додатку «Резерв+» з’явиться QR-код: тепер не доведеться всюди носити з собою військовий квиток

У Міноборони вважають, що таке вдосконалення мобільного застосунку підштовхне українців чимскоріше оновити свої облікові дані.

У Міністерстві оборони України повідомили, що 18 червня у мобільному застосунку «Резерв+» з’явиться QR-код. Така модернізація додатку за словами речника Міноборони Дмитра Лазуткіна значно збільшить темпи оновлення українцями своїх облікових даних.

Як поява QR-коду спростить життя українцям

Поява QR-коду у застосунку «Резерв+» дозволить громадянам не носити з собою усюди військовий квиток. Адже за допомогою цього QR-коду працівники військомату зможуть легко перевірити всі дані про військовозобов’язаного у електронному реєстрі «Оберіг». Таким чином електронний військово-обліковий документ повністю прирівняють до паперового.

Також речник Міноборони повідомив, що окрім появи QR-коду, з 18 червня у «Резерв+» з’явиться ще одна зручна опція для користувачів. Зокрема ті громадяни, що вже зареєструвалися у застосунку, зможуть із його допомогою уточнити свої дані.

За словами Лазуткіна модернізація додатку заохотить українців якнайшвидше оновити свої облікові дані. Адже за місяць роботи застосунку «Резерв+» це зробили лише 1 млн 260 тис. чоловіків призовного віку та 220 тис. військовозобов’язаних жінок.

Як оновити свої дані у застосунку «Резерв+»

Щоб оновити свої облікові дані за допомогою мобільного застосунку «Резерв+» призовники, резервісти та інші військовозобов’язані українці повинні перш за все завантажити цей застосунок із Google Play Market або App Store. Після чого виконати наступні дії:

  • зареєструватися у застосунку за допомогою BankID;
  • підтвердити свій номер мобільного;
  • підтвердити свою адресу проживання та e-mail;
  • якщо ці дані змінилися, оновити їх, підтвердивши за допомогою коду із смс-повідомлення або електронного листа;
  • завершивши оновлення даних, придумати 4-циферний код для входу в застосунок.

Нагадаємо, що новий закон про мобілізацію, що набрав чинності 18 травня, вимагає від усіх військовозобов’язаних українців протягом двох місяців оновити свої облікові дані. Мобільний застосунок «Резерв+» – це найзручніший та найшвидший спосіб виконати цю вимогу законодавства. Оновлені за допомогою застосунку дані одразу ж зберігаються у електронному реєстрі «Оберіг», де представники влади зможуть в будь-який момент переглянути їх та дізнатися статус військовозобов’язаного.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button