Новини відеоігор

Геймплей ремейку Silent Hill 2 показали на відео

Під час презентації Silent Hill Transmission було презентовано 13-хвилинний геймплейний ролик майбутнього римейка культового хоррора Silent Hill 2.

У демонстрації ігрового процесу були показані вулиці міста і госпіталю “Брукхейвен” у різний час доби, бойова система, монстри, а також механіки ближнього і дальнього боїв.

Крім того, було представлено оновлені версії персонажів – головного героя Джеймса Сандерленда, Лори та Марії, а також нові та перероблені музичні композиції від відомого композитора Акіри Ямаоки.

Реліз Silent Hill 2 заплановано на 8 жовтня для ПК і PlayStation 5. Користувачі вже можуть оформити попередні замовлення.

Також у рамках Silent Hill Transmission було показано кадри з майбутнього фільму Silent Hill 2, режисером якого виступив Крістоф Ганс, який зняв “Сайлент Гілл” 2006 року. Офіційна дата виходу фільму поки не розкривається.

Оригінальна Silent Hill 2 вийшла 2001 року для PlayStation 2, а 2012 року на Xbox 360 і PS3 став доступний ремастер тайтла. Ремейк для PS5 і ПК був анонсований у 2022 році.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button