Новини відеоігор

Senua’s Saga: Hellblade II сподобалась критикам та гравцям

У вівторок, 21 травня, компанія Ninja Theory випустила свою нову гру Senua’s Saga: Hellblade II ексклюзивно для ПК та Xbox. Гра була тепло прийнята критиками.

Наразі Hellblade II має оцінку 81 на Metacritic та 83 на OpenCritic. Критики загалом сходяться на думці, що гра може похвалитися вражаючими візуальними та звуковими ефектами, хоча думки щодо її геймплею неоднозначні. Бойова система вважається неглибокою, а головоломки – повторюваними. Фанати, які сподіваються на значну еволюцію ігрового процесу після першої частини, можуть бути розчаровані.

PC Gamer відзначив, що Ninja Theory спростила бойову систему і зробила рівні більш лінійними. Хоча гра може отримати нагороди за свої технічні досягнення, вона навряд чи отримає визнання за свій геймплей.

Сприйняття гри значною мірою залежить від того, як гравці ставилися до першої частини. Ті, кому сподобався оригінал, швидше за все, оцінять сиквел, оскільки розробники посилили його сильні сторони: графіку, кінематографію та атмосферу.

Дописувач Game Informer похвалив Ninja Theory за збереження вдумливого оповідання та артистизму, що рідко зустрічається в ААА-іграх. Хоча Hellblade II не є еквівалентом God of War для Xbox, вона є покращеною версією Hellblade, здатною зацікавити гравців, незважаючи на те, що не є традиційно веселою.

Senua’s Saga: Hellblade II була вперше анонсована в грудні 2019 року. Відтоді Microsoft кілька разів відкладала її реліз, розтягнувши розробку майже на п’ять років.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button