Hardnews

Ніколи не заряджайте телефон так, щоб він висів на зарядному шнурі: наслідки плачевні

Досить часто можна побачити ситуацію, коли власники смартфонів заряджають їх наче у повітрі. Це трапляється коли розетка високо над підлогою й поруч немає ніяких полиць, чи тумб на котрі можна було б поставити смартфон. Єдине до чого додумується власник девайсу це під’єднати його до шнура і залишити у висячому положенні. Експерти кажуть, що так робити не можна й на це є одразу декілька причин.

Що може трапитися?

Заряджаючи гаджет таким чином ви провокуєте його швидку поломку. Зламатися може дві речі: гніздо зарядки й сам зарядний пристрій. Коли телефон висить на шнурі, то шнур натягується й всередині нього можуть порватися дрібні контакти через що він більше не заряджатиме пристрій. Також, при такому способі зарядки сильно розхитується роз’єм живлення. Вже через деякий час ви помітите, що гаджет заряджається лише, якщо порухати зарядкою, чи підключити її під певним нахилом. Щоб цього не трапилось, просто потрібно дотримуватись елементарних правил одне з яких — зарядка телефону лише на горизонтальній поверхні.

айфон зарядка

Які ще застереження є щодо зарядки смартфона?

Завчасну поломку девайса можна спровокувати й нехтуванням інших правил, наприклад, якщо заряджати телефон всю ніч, чи просто щоразу заряджати його до 100%. При такому заряді в батареї починають вироблятися шкідливі хімічні процеси, які провокують її передчасне зношування, чи навіть здуття. Також, не менш шкідливим є й регулярне розряджання смартфона до нуля. З часом батарея почне накопичувати заряд й ви помітите, що телефон заряджається довше, а розряджається надто швидко. Ідеально, якщо користувачі заряджають смартфон не більше ніж на 80%, а розряджають не менше ніж на 20%. З таких умов батарея прослужить якомога довше.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button