Новини

Літо відміняється: синоптики поділилися актуальним прогнозом погоди на найближчі дні

Травень видався моментами дуже навіть спекотним. В деякі дні стовпчики термометрів підіймалися вище ніж 25 градусів. Проте, вже вчора, 30 травня, погода у багатьох регіонах різко змінилася. Небо затягнуло хмарами, а повітря стало прохолоднішим. Синоптики кажуть, що саме таким буде й початок літа. Тобто розпочнеться воно лише на календарі, тоді як погода буде зовсім нетиповою для цього сезону.

До якої погоди готуватися?

В перші дні червня на більшості території України очікують хмарну погоду. Водночас у центральних та південних областях можливі грози та шквальний вітер. Температура повітря у багатьох областях триматиметься доволі високої позначки, приблизно 25 градусів вдень. Однак, через дощову та вітряну погоду відчуватиметься вона прохолодніше.

Потепління повернеться в Україну вже ближче до 6-7 червня, однак воно буде короткочасним. Потім стовпчики термометрів опустяться приблизно до 20-22 градусів й триматимуться на цій цифрі майже весь місяць. Загалом червень обіцяють дощовим та похмурим.

літо

Синоптики кажуть, що літо 2024 року буде доволі теплим, але без затяжних спекотних періодів. Тобто аномально високих температур не очікується навіть в серпні, який завжди за статистикою найспекотніший. Однак фахівці також додають, що точно спрогнозувати погоду на тривалий період часу просто неможливо. Точний прогноз складають максимум на 3-4 дні, а далі він лише приблизний й може коригуватися. Відтак й те, що літо буде не спекотним ніхто не може гарантувати.

Наразі з тих прогнозів, які вже є в Інтернеті можна зробити висновки, що літо 2024 буде дощовим, без аномально високих температур, з періодами відчутного похолодання. Щодо холодних циклонів, то їх найбільше прогнозують у липні. Кажуть, місяць здивує нетиповою для себе погодою.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button