Hardnews

Експерти назвали п’ять причин, чому смартфон може повільно заряджатись

Навіть найдорожча техніка з часом виходить з ладу, видає якісь помилки або ж “гальмувати” починають окремі деталі. Наприклад, у смартфонах одне з найслабших місць — це акумулятор. Інколи навіть у відносно нових пристроях батарея може вийти з ладу, не заряджатися, або ж заряджатися, але дуже повільно. Звісно це дратує та створює чималий дискомфорт при експлуатації девайсу. Експерти назвали п’ять причин, через котрі заряд може йти дуже повільно.

Акумулятор пошкоджено

Це може трапитися з цілої низки причин. Наприклад, у середину пристрою потрапила рідина й розпочались окислюватись якісь внутрішні деталі. Акумулятор здувся від аномально високих температур або ж просто вийшов з ладу через неправильну експлуатацію. До неправильної експлуатації можна віднести довготривалу зарядку. Мова про ситуацію коли телефон залишають заряджатись на всю ніч.

Пошкоджено зарядний пристрій

Інколи візуально зі шнуром наче все в порядку, однак всередині можуть розірватися якісь мініатюрні дротики й відповідно зарядне працює некоректно або ж не працює зовсім. Щоб переконатися, що справа дійсно в ньому спробуйте зарядити гаджет іншим зарядним. Якщо все гаразд просто купіть новий шнур і блок живлення, або щось одне з цього.

Зарядка iPhone

Пошкоджено гніздо зарядки

В ньому може просто накопичитись багато пилюки, яка не дозволяє гаджету коректно заряджатись. Також в гнізді можуть бути пошкоджені контакти. Висока ймовірність їх пошкодити є якщо проводилась чистка гнізда від бруду голкою, чи іншими гострими предметами.

Відкрито багато додатків

Інколи телефон дуже повільно заряджається, якщо ви не закрили додатки. З них не просто потрібно вийти, а й позакривати вкладки, адже більшість програм навіть на фоні споживають дуже багато енергії.

Смартфон вже старий

Всі вищезгадані причини можна вишукувати у новому гаджеті, якщо ж він вже застарів, то може довго заряджатись й швидко розряджатись. Експерти кажуть, що середньостатистичний “вік” сучасного смартфона приблизно три роки.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button