Без категорії

Експерти розповіли, що трапиться зі смартфоном, якщо постійно заряджати його до 100%

Більшість людей можуть згадати, як при купівлі смартфона кілька років тому продавці наполегливо рекомендували перший раз розрядити телефон до нуля, а потім зарядити його до 100%. Мовляв, це така рекомендація від виробника й це необхідно для коректної роботи акумулятора. Деякі розробники погоджуються з цим правилом й по сьогодні. Перша зарядка нового смартфона може відбуватися за таким сценарієм, щоб контролер провів заміри енергії, яку віддає та отримує акумулятор. В майбутньому це може знадобитися для коригування його роботи.

Наступні зарядки варто доводити не до 100%

Всі наступні цикли зарядок смартфона в жодному разі не можна доводити до 100%, як і розряджати телефон до нуля. Це негативно впливає на акумулятор й зменшує термін його придатності. Зарядка до 100% провокує нагрівання батареї, а відтак в ній активно починають відбуватися різноманітні хімічні процеси. Особливо небезпечно, якщо ви маєте звичку залишати смартфон на зарядці на ніч.

Смартфон смітник

Зі слів фахівців, розряджати смартфон варто не більше ніж до 20%, а заряджати не більше ніж до 80%. Це оптимальний діапазон, який вважається ідеальним для батареї. У деяких пристроях навіть є спеціальні функції. Завдяки ряду налаштувань можна зробити так, щоб при досягненні заряду до 80% смартфон припиняв споживати електроенергію. Тоді з ним нічого не трапиться навіть якщо ви забудете за гаджет, чи ненароком залишите його на зарядці до ранку.

Як ще продовжити життя акумулятора?

Батарея — це одна з тих деталей, через яку смартфон може припинити працювати навіть якщо він ще у ідеальному стані. Щоб продовжити життя акумулятора намагайтесь користуватись завжди тим зарядним пристроєм, який був у комплекті. На ніч можна вимикати вайфай та стільникові дані. Вони активно використовують заряд, а ще через інтернет вночі часто активуються фонові оновлення, завантаження яких ви не зможете проконтролювати.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button