Новини

Чому не можна мити автомобіль під прямим відкритим сонцем: наслідки будуть жахливими

Невдовзі вже літо, а відтак спекотних та сонячних днів буде набагато більше. Дехто з водіїв влітку миє машину майже щодня, адже на ній збирається безліч пилюки, яка також може потрапляти й в салон. Однак не всі знають, як правильно мити машину в спекотну погоду. В першу чергу цього не можна робити під відкритим палючим сонцем і на це є цілий ряд причин.

Чому машину потрібно мити лише в тіні?

мийка

Влітку автомобіль потрібно мити лише в тіні, під навісом або у приміщенні. Також, якщо машина довго перебувала на сонці та сильно нагрілася бажано дати їй трішки охолодитися, чи облити її спочатку теплою водою, а не одразу піною або іншими миючими засобами. Ось, чому це потрібно робити:

  1. Під палючим сонцем краплі води на поверхні авто одразу ж перетворюються в так звані “лінзи”. Це негативно впливає на лакофарбове покриття й на ньому можуть з’явитися маленькі плямки.
  2. Негативно на фарбу впливає й різкий перепад температури, тож саме тому машину радять потримати трохи в тіні перш ніж мити її. Від різкого перепаду температури на лакофарбовому покритті можуть утворитися мікротріщини, які з часом лише збільшуватимуться та провокуватимуть появу корозії.
  3. Погані наслідки для автомобіля матимуть й хімічні засоби нанесені на неї під палючим сонцем. Наприклад, та ж активна піна, яка є на кожній мийці. Якщо нанести її на дуже гаряче авто, чи на машину, яка стоїть не в тіні, то піна швидко засохне й не лише не виконає своєї очисної функції, а й може пошкодити фарбу.

Якщо ж ви миєте автомобіль вдома й у вас немає для неї місця у тіні, то краще робити водні процедури зранку або у вечірній час, коли сонце вже не таке активне.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button