Новини

Названо чотири причини, через які банківська картка передчасно перестане працювати

24Ймовірно у кожної людини є банківська картка. Сьогодні це популярний та дуже зручний платіжний інструмент, яким можна розраховуватись за різні товари та послуги. Здебільшого банки видають пластикову картку на кілька років (термін придатності вказаний на її поверхні). Проте, інколи пластик перестає працювати. Наприклад, термінал, чи банкомат перестає зчитувати картку. Це може спровокувати певні незручності, а особливо, якщо немає можливості оперативно замінити старий пластик на новий. Експерти розповіли, чому картка може передчасно “зламатися” та чи можна це якось попередити.

Чотири причини через які картка передчасно вийде з ладу

Річ у неправильному зберіганні банківської картки, що призводить до її розмагнічування, або механічних ушкоджень, які також негативно впливають на роботу.

Ось, де не можна носити/зберігати картку:

  1. На сильно нагрітих поверхнях. Не залишайте картку під відкритим сонячним промінням, чи на гарячих поверхнях. Це призводить до деформації пластику й звісно ж він припинить коректно працювати.
  2. Біля деяких електричних приладів. Краще не залишати пластик біля мікрохвильової печі, адже хвилі, які вона випромінює можуть призвести до розмагнічування картки.
  3. Разом з ключами, чи іншими гострими предметами. Інколи люди не задумуючись поміщають картку в одну кишеню з ключами, або ж в одне відділення гаманця разом з монетами. Все це може призвести до подряпин магнітної стрічки й вона припинить працювати.
  4. В задню кишеню штанів. Особливо це стосується штанів з приталеним фасоном. Річ в тім, що картка буде вигинатися, й з часом деформується остаточно.

Якщо ваш пластик зламався, можна замовити нову картку або ж за можливості користуватися електронним гаманцем. Щодо передчасного перевипуску картки, то в деяких банках ця послуга може бути платною.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button