Hardnews

Експерти назвали термін придатності сучасних смартфонів: стосується всіх брендів

Купуючи смартфон дехто вважає, що термін його придатності залежить від акуратності експлуатації. Так, це дійсно важливий фактор, адже при необережному користуванні смартфон може зламатися вже в перші місяці після купівлі. Однак, навіть при дотриманні всіх правил безпеки будь-який смартфон має середньостатистичний вік й зазвичай це три роки. Звісно, дехто може користуватися телефоном значно довше. Таке твердження не означає, що гаджет потрібно замінювати через три роки, якщо з ним все більш менш в порядку. Однак, саме стільки часу потрібно, щоб почав псуватися акумулятор, якість фотографій ставала гіршою, телефон почав глючити або ж переставали функціонувати якісь кнопки.

Це стосується всіх моделей

Такий термін придатності мають всі сучасні смартфони від дешевших й до дорогих, на кшталт Apple чи Samsung. Навіть якщо зі смартфоном все гаразд, після трьох років активного користування вам доведеться, як мінімум замінити в ньому акумулятор.

Смартфони

Ось, які ще проблеми можуть виникати:

  1. Брак пам’яті навіть за умови, що всі додатки видалені, а в галереї немає нічого зайвого.
  2. Телефон самостійно вмикається та перезавантажується.
  3. Смартфон сильно нагрівається як при користуванні, так і при зарядці.

Звісно можна пробувати ремонтувати гаджет, однак чим він старіший, тим частіше поломка повторюватиметься. Інколи подібні проблеми виникають й через кілька місяців після купівлі. В такому випадку смартфон дійсно потрібно віднести у спеціалізовану майстерню. Інколи, якщо мова про заводський брак, телефон можуть відремонтувати або навіть замінити на новий, якщо на нього діє гарантія.

Чи можна продовжити життя смартфона?

Можна продовжити життя деяких деталей девайсу від яких суттєво залежить його працездатність, наприклад, акумулятор. Якщо його заряджати не до 100%, а до 80-90%, то він прослужить довше. Також, не варто часто підзаряджати смартфон лише на декілька відсотків. Продовжити можна й термін придатності екрана, точніше сенсорного скла. На нього слід поклеїти захисне скло або плівку, тоді буде менший ризик отримати подряпини, чи навіть тріщини.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button