Новини

Названо продукти, які можуть вивести з ладу мікрохвильову піч: ніколи їх в ній не розігрівайте

Мікрохвильова піч є практично в кожному домі. Це надзвичайно зручно, адже в ній можна за лічені хвилини розігріти найрізноманітнішу їжу. Дехто в мікрохвильовій навіть готує якісь нескладні страви. Однак, мало хто знає, що не лише деякий посуд не придатний до використання у мікрохвильовій, а й деяка їжа. Є продукти, розігрівання яких таким шляхом категорично заборонене. По-перше, ви ризикуєте власним здоров’ям, по-друге, можете банально зіпсувати техніку.

Що не можна гріти у мікрохвильовій?

У мікрохвильовці не можна розігрівати, а тим паче готувати курячі яйця. Дехто навіть таким чином готує омлет, однак науковці кажуть, що це небезпечно. Річ в тім, що у яйцях як курячих, так і перепелиних є велика кількість білка. Він негативно впливає на хвилі, які випромінює піч. В процесі розігрівання яйце починає виділяти різноманітні токсини, які вкрай негативно впливають на людський організм. Також, ціле яйце може просто вибухнути, що не надто приємно, адже доведеться все це відмивати.

мікрохвильова

Серед інших продуктів, які потрапили під табу:

  1. Гострий перець. Під впливом хвиль, які випромінює мікрохвильова піч перець починає виділяти капсаїцин — речовину, яка входить у його склад. Ці випари можуть провокувати сильні подразнення слизової оболонки ока.
  2. Молоко. В цьому напої є корисні біфідобактерії, які гинуть від впливу мікрохвильового опромінення. Таким чином ви п’єте не корисний продукт, а якщо перегріти молоко, то й зовсім можна ним отруїтися.
  3. Фрукти та зелень. Дехто розморожує їх в мікрохвильовій, однак це груба помилка. Під дією хвиль виділяються нітрати, а от корисні вітаміни та мікроелементи втрачаються.

До цього переліку також можна додати мед, картоплю в якій є крохмаль, що починає швидше розпадатись, та гриби в яких, як і в яйцях є білок.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button