Новини

Експерти розповіли, як легко схуднути: приберіть три речі з обіднього столу

Безліч людей перебувають на дієті, адже хочуть скинути зайву вагу, чи підтримувати себе у наявній формі. Декому щастить з генетикою й обміном речовин, тож людина може багато їсти й не поправлятися. Іншим потрібно багато працювати, щоб отримати тіло мрії. Експерти розповіли, яких простих правил потрібно дотримуватись, щоб не переїдати, а відтак й не поправлятися.

Приберіть зі столу речі, які вас відволікають

Сідаючи за стіл дуже важливо зосередитись лише на прийомі їжі, тоді ви зможете контролювати цей процес і не з’їсти нічого зайвого. У зв’язку з цим експерти категорично не радять тримати на обідньому столі наступне:

  1. Смартфон. Безліч людей їдять і паралельно скролять стрічки в соцмережах або з кимось спілкуються. Так можна сильно захопитися й не зчутися, як переїсти.
  2. Ноутбук. Ідентична історія, як і зі смартфоном. Дехто ставить перед собою комп’ютер і дивиться під час їжі серіал, або ж переглядає якісь робочі файли. Звісно вони привертатимуть більше вашої уваги ніж їжа, тож ви ризикуєте з’їсти багато зайвого.
  3. Книга. Це теж справжня пастка для тих, хто хоче схуднути шляхом обмеження себе в їжі та зменшення порцій. Читаючи цікаву книгу ви можете зовсім відірватися від реальності. На столі не повинно бути ні книг, ні журналів, чи газет.

Також, важливо відмовитись від звички перекушувати під час перегляду кінофільмів. Навіть той самий попкорн інколи може бути зайвим, не говорячи вже про шкідливі чіпси та колу.

Що ще варто пам’ятати?

Отож, ніяких гаджетів та книг за обіднім столом, а ще мінімальна кількість перекусів. Також тим хто хоче схуднути дієтологи радять відмовитись від цукру, хліба та хлібобулочних виробів, мінімізувати кількість солі в раціоні та збагатити його свіжими овочами. Стосовно фруктів, то слід бути обачними, адже деякі з них, наприклад, банани, чи виноград, містять багато сахарози, фруктози й загалом є калорійними.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button