Новини

Як добряче зекономити на засобі для миття посуду: знадобиться три простих інгредієнта

Дуже багато господинь можуть помітити, як швидко закінчується засіб для миття посуду. Особливо, якщо мова про велику родину та відсутність посудомийки. Різноманітні гелі для миття посуду — це велика стаття витрат. На цих засобах можна гарно зекономити. Точніше зробити так, щоб вони не закінчувалися якомога довше. Для цього вам знадобиться лише три дешевих продукти: харчова сода, сіль та чиста вода.

Як розбавити гель?

Все дуже просто. Потрібно відкрити пляшку з засобом для миття посуду та половину перелити в іншу місткість такого ж обсягу. Потім в обидві місткості долити майже по вінця чистої води. Далі слід взяти харчову соду й додати її до обох пляшок. Достатньо буде по пів чайної ложки на одну пляшку. Після цього додати до гелю по чайній ложці солі.

Далі ретельно розмішуєте суміш до однорідної консистенції. Тепер у вас замість однієї одразу дві пляшки гелю для миття посуду, який чудово піниться, гарно відмиває бруд та жир з тарілок і є повністю безпечним для здоров’я.

сода

Інші корисні лайфхаки для господинь з содою

Сода — це взагалі унікальний продукт, який можна додавати як до страв, так і до різноманітних побутових засобів. Ось, ще кілька практичних застосувань соди:

  1. Вода з содою — це чудовий чистячий засіб для ювелірних прикрас.
  2. Чайна ложка соди розбавлена у воді здатна вбити всі мікроби, які є на фруктах та овочах.
  3. Содою можна відбілювати зуби й при цьому не пошкодити емаль.
  4. Содою можна чистити килими використовуючи її замість порошку. Вийде ще й чудова додаткова обробка від різноманітних мікробів.

Також сода — це відмінна альтернатива засобу проти накипу, який утворюється у пральній машині.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button