Hardnews

Підніміть вище: названо найкраще місце для Wi-Fi роутера у квартирі або будинку

Люди часто скаржаться на слабкий сигнал Wi-Fi в квартирі. Часто причиною цієї неприємності є неправильно обране місце для розташування маршрутизатора. 

Деякі користувачі ставлять роутер прямо поряд з комп’ютером чи телевізором, вважаючи, що в такому разі сигнал буде найкращим. Насправді такими діями досягається повністю протилежний результат. 

Інші люди, навпаки, ставлять пристрій надто далеко, через що і виникають проблеми з використання інтернету. То як обрати найкраще місце для роутера, щоб уникнути проблем з сигналом та отримати безперебійний доступ до інтернету. 

Найкраще місце в квартирі для маршрутизатора

Щоб відгукати найкраще місце для роутера, варто спочатку з’ясувати, в яких приміщеннях господар квартири та члени його сім’ї будуть найчастіше користуватися інтернетом. Далі потрібно діяти так:

  • розрахувати центральну частину цієї зони та встановити роутер саме там. 
  • класичний приклад — інтернет найчастіше використовують у спальні та в вітальні, тож роутер найкраще ставити на межі цих приміщень;
  • при такому підході сигнал буде “проходити” лише через одну стіну, крім того, відстань до використовуваних пристроїв (ПК, телевізор, планшет, смартфон) буде мінімальною. 

Ще одна важлива рекомендація — розташувати роутер якомога вище, але не під самою стелею. Відстань між підлогою та роутером повинна складати приблизно півтора метра. Таким чином роутер варто поставити на високий комод чи знайти для нього місце на полиці. 

Також спеціалісти радять періодично оновлювати сам пристрій. Якщо ви користуєтеся роутером десятирічної давності, то він просто на просто застарілий. Сповільнення швидкості інтернету в такому разі сигналізуватиме про старіння пристрою. Якщо ваш роутер новий, а швидкість сигналу недостатня, то спробуйте змінити його місце розташування. Якщо це не допомагає, варто провести тест на швидкість інтернету, можливо причина в низькій швидкості передачі даних. 


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button