Київстар

Торкнеться всіх абонентів: Київстар анонсував важливі зміни

Торкнеться всіх абонентів: Київстар анонсував важливі зміниОдин із найпопулярніших мобільних операторів України – Київстар повідомив про те, які його абоненти будуть приймати участь у випробуванні нових радіочастот та встановив часові рамки. Про це офіційно повідомили на сторінці Київстар у соціальній мережі Facebook.

Кого це стосується

Наразі офіційно повідомили про те, що мобільний оператор Київстар буде випробовувати нові радіочастоти 20 червня цього року. Також відомо, що ці випробування будуть проводитися в діапазоні 2 100 МГц в двох містах України – Самборі та Луцьку. 

В компанії заявили, що під час цих випробувано всі абоненти мобільного оператора зможуть і надалі продовжувати користуватися своїми послугами як зазвичай. Ніяких змін щодо здійснення дзвінків, відправки повідомлень та інших мобільних сервісів не буде. 

Також представники компанії заявили про те, що замість застарілої технології 3G користувачі зможуть насолоджуватися покращеною швидкістю мобільного інтернету 4G. Крім того, ці зміни принесуть значне покращення якості зв’язку для всіх абонентів Київстар у Луцьку та Самборі, а швидкість мобільного інтернету зросте майже в десять разів. 

Представники компанії наголошують на тому, що для того, щоб скористатися технологією 4G, абонентам Київстар потрібно здійснити деякі налаштування. 

  • Зробити це можна в налаштуваннях телефону у розділі мобільного зв’язку та інтернету.
  • Однак далеко не всі сім-картки підтримують функцію, тож завжди можна отримати USIM безкоштовно. 
  • При цьому номер абонента змінюватися не буде. 

Додамо, що 4G – це високошвидкісний мобільний інтернет четвертого покоління, який забезпечує передачу даних на швидкості до 28 мегабайт в секунду. Ці мережі здатні забезпечувати більш швидку реакцію та стабіне інтернет з’єднання навіть у зонах з поганим покриттям. 

Головна відмінність цієї технології від більш ранніх поколінь в тому, що вона повністю заснована на передачі даних в пакетах, в той час як її попередники передавали дані пакетно та канальною комутацією. Також для передачі голосу в мережі 4G використовується технологія VoLTE. 


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button