Новини

Користувачі 9 моделей смартфонів LG отримають оновлення до Android 10

Майже через півроку з моменту релізу Android 10 компанія LG нарешті оголосила, які смартфони і коли будуть оновлені до цієї версії ОС. Апдейт з оновленим інтерфейсом вже отримали власники флагманського LG G8 ThinQ. Південнокорейський виробник планує перевести на Android 10 десять моделей.

LG V50 ThinQ

Як повідомляє італійський підрозділ LG, власники V50 ThinQ, для якого бета-версія Android 10 з’явилася ще кілька місяців тому, отримають стабільну прошивку вже в лютому.

Наступним на черзі буде G8X ThinQ, для якого вихід поновлення запланований на другий квартал 2020 року. У третьому кварталі апдейт мають отримати LG G7 ThinQ, G8S ThinQ і V40 ThinQ. Нарешті, LG K50S, K40S, K50 і Q60 (моделі середнього класу, випущені на початку 2019 роки) отримають Android 10 в останньому кварталі 2020 року.

Разом з Android 10 власники перерахованих вище смартфонів отримають оновлений призначений для користувача інтерфейс UX 9.0, адаптований під управління однією рукою, темну тему, перероблену систему дозволів для додатків та десктопний режим, схожий з DeX від Samsung.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button