Новини

Action Launcher: дозволить зацінити Android 10 на старому телефоні

Обговорення
Action Launcher

Популярний лаунчер Action Launcher отримав оновлення до версії 45.0, і, крім того, що отримав ряд нових функцій, дозволяє власникам смартфонів, які не отримували Android 10, випробувати відразу кілька фішок новітньої ОС. Кардинальні зміни зазнав й інтерфейс програмної оболонки.


Action Launcher

Однією з ключових проблем деяких сторонніх лаунчерів у Android 10 стало некоректне опрацювання жестів. З виходом Action Launcher 45.0 даний недолік залишився в минулому. Нова версія пропонує більш глибоку інтеграцію з меню ActionDash – віджету, що дозволяє швидко призупинити роботу будь-якої програми безпосередньо з робочого столу пристрої.

У лаунчері з’явилася підтримка «живих» шпалер Quicktheme, пошукових систем, можливість дублювання вбудованих додатків і нова колекція заставок. Розробники також відзначили, що усунули помилку, яка викликала конфлікт додатка зі смартфонами при установці «живих» шпалер Muzei.

Для швидкого складання звіту про можливі проблеми в інтерфейсі з’явилася виділена іконка для звернення до служби технічної підтримки. Додаток вже доступний в магазині Google Play.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

iPhone допоміг дівчині повернути викрадену машину

В минуле

Xiaomi решила финансово помочь покупателям своих смартфонов

В майбутнє

Також буде цікаво