Новини

Action Launcher: дозволить зацінити Android 10 на старому телефоні

Популярний лаунчер Action Launcher отримав оновлення до версії 45.0, і, крім того, що отримав ряд нових функцій, дозволяє власникам смартфонів, які не отримували Android 10, випробувати відразу кілька фішок новітньої ОС. Кардинальні зміни зазнав й інтерфейс програмної оболонки.


Action Launcher

Однією з ключових проблем деяких сторонніх лаунчерів у Android 10 стало некоректне опрацювання жестів. З виходом Action Launcher 45.0 даний недолік залишився в минулому. Нова версія пропонує більш глибоку інтеграцію з меню ActionDash – віджету, що дозволяє швидко призупинити роботу будь-якої програми безпосередньо з робочого столу пристрої.

У лаунчері з’явилася підтримка «живих» шпалер Quicktheme, пошукових систем, можливість дублювання вбудованих додатків і нова колекція заставок. Розробники також відзначили, що усунули помилку, яка викликала конфлікт додатка зі смартфонами при установці «живих» шпалер Muzei.

Для швидкого складання звіту про можливі проблеми в інтерфейсі з’явилася виділена іконка для звернення до служби технічної підтримки. Додаток вже доступний в магазині Google Play.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button