Samsung поступилась лідерством на ринку смартфонів

Зараз на головній

Samsung, яка колись лідирувала на ринку смартфонів в Індії, опустилася на третю позицію в останньому кварталі минулого року. За даними дослідницької компанії Counterpoint, в 2019 році у Індії було поставлено 158 мільйонів смартфонів в порівнянні з 145 мільйонами роком раніше.


Китайська фірма Vivo обігнала Samsung і стала другим за величиною виробником смартфонів у Індії в 4 кварталі 2019 року. Xiaomi з ринковою часткою 27% лідирує в країні протягом десятого кварталу поспіль.

Xiaomi-Samsung

Поставки смартфонів Vivo виросли на 76% в 2019 році. Агресивна цінова політика китайської фірми допомогла компанії перемогти Samsung. Ринкова частка компанії збільшилася до 21%.

Третє місце займає Oppo, яка збільшила свою ринкову частку з 7 до 12%. А Компанія Realme не змогла посилити свої позиції за останній рік, залишившись на позначці 8%.

У Samsung великі проблеми

У звіті також говориться, що Індія, яка раніше випереджала США щодо постачання всіх мобільних телефонів, тепер є другим за величиною ринком, якщо враховувати тільки смартфони.

 

 

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

У Великобританії створили акумулятор для смартфону з використанням кукурудзяного крохмалю, цукрової тростини і цукрового буряка

Надрукований на 3D-принтері «вегетаріанський» акумулятор може забезпечити більш стійке живлення пристроїв, ніж його літій-іонний аналог. Крім того, така батарея...

Більше схожих статей