lifecellНовини

Lifecell запустив найкращий тариф у своїй лінійці

Обговорення
Lifecell

Оператор Lifecell вигідно відрізняється від інших операторів «великої трійки» тим, що робить свої тарифні плани досить гнучкими. Так, умови нових тарифних планів, недавно введені оператором, дозволяють знизити розмір щомісячної абонентської плати в тому випадку, якщо ви активно спілкуєтесь і користуєтеся інтернетом. Це вже цікаво само по собі – адже, як правило, люди навпаки, змушені економити на інтернеті і дзвінках.


Умови тарифного плану

З двох тарифних планів, які заохочують якомога більше спілкуватися по телефону, найбільш вигідний дозволяє знизити розмір абонентської плати за місяць з сімдесяти до п’ятдесяти гривень. Які ж послуги в нього входять?

  • Високошвидкісний мобільний інтернет: пакет в п’ятнадцять гігабайт на місяць.
  • Пакет дзвінків: п’ятсот хвилин на всі номери по Україні, мобільні і стаціонарні.
  • Можливість безлімітного використання соціальних мереж, в тому числі Фейсбуку, Інстаграмма, Твіттера.
  • Можливість використання хмарного сховища Lifebox – п’ятдесят гігабайт для кожного користувача.

Тарифний план досить вигідний сам по собі, а можливість знизити його вартість до рівня звичайних соціальних тарифів робить його ще більш приємним. Умови, які дозволять вам платити п’ятдесят гривень замість сімдесяти, прості: ви повинні зробити не менше ста хвилин дзвінків по Україні на будь-які номери будь-якого оператора. Також буде збільшуватися і інтернет-пакет: по п’ять гігабайт 4G \ 3G-інтернету за кожні сто хвилин вихідних і вхідних дзвінків.

Lifecell

Єдиний серйозний мінус тарифного плану «Жара GO PLUS» – він, на жаль, регіональний. Для того, щоб зрозуміти, чи доступний він у вашому регіоні, відвідайте офіційний сайт оператора Lifecell або ж проконсультуйтеся з фахівцем в магазині. Для інших же є більш дороге, але все ще досить вигідну пропозицію, дійсне на всій території нашої країни. Це стандартний тарифний план «Жара GO». Пакет послуг в ньому такий же, як і в регіональному «Жара GO PLUS», але вартість трохи вище. Вона становить сто десять гривень в місяць, або ж дев’яносто, якщо ви «вимовити» більше ста хвилин на місяць. Також в рамках цього тарифного плану, як і раніше будуть діяти додаткові гігабайти інтернету за розмови.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Samsung Galaxy Note отримає неочікуваного конкурента

В минуле

Компанія Nokia готує відродження і починає з Європи

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.