Новини

Apple навчила Siri прокладати маршрут до «найближчого готелю» або «де випити чашку кави»

Розширюючи функціональність голосового асистента Siri, Apple розробила нову технологію, застосування якої розраховано для експлуатації в системах автономного водіння.


Іншими словами, користувачеві досить буде звернутися до Siri з проханням відвести його в ту чи іншу точку – асистент самостійно прокладе маршрут та передасть системі управління команду доставити власника в пункт призначення.

Siri-Apple-Auto

У 2019 компанія подала заявку на відповідний патент. У документі зазначено, що під час планування поїздки зовсім не обов’язково використовувати чітке формулювання – Siri буде адаптована під розмовну мову і зможе розуміти такі запити, як: «японська кухня поблизу», «найближчий готель», «відвези мене в аквапарк» або «я б випив чашку кави».

Більш того, Apple навчить Siri розуміти користувача таким чином, щоб мінімізувати піший маршрут, паркуючи автомобіль в безпосередній близькості до входу в магазин або іншу установу. У пояснювальній записці до патенту вказана і можливість жестового управління, а також навігація за допомогою руху очей.

Таким чином компанія планує виключити необхідність водія торкатися до смартфону, що дозволить уникнути аварійних ситуацій.

[adsforwp id=”10622″]

Siri-Apple-Auto

Подібна функціональність в перспективі може бути інтегрована в систему Apple CarPlay, або поставлятися у вигляді опції для виробників автомобілів. Раніше Apple зареєструвала патенти на технології, що дозволяють позбавити автомобіль від «сліпих зон», а також автоматично регулювати положення бічних дзеркал в залежності від положення очей водія.

Читай наші новини в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button