Новини

Багатодітних чоловіків теж мобілізують: адвокат назвала головну умову

Версія законопроєкту про посилення мобілізації, які зараз розглядають у Верховній раді, передбачає призов чоловіків, які не сплачують аліменти. 

Деталі

Зважаючи на нову ініціативу нардепів, багатодітним батькам-порушникам вже зараз потрібно задуматися про те, як покрити заборгованість. Якщо він цього не зробить, то в державі будуть законні підстави мобілізувати їх. Це пояснила юриста Христина Очкур, фахівець адвокатського бюро “Пані в законі”. На YouTube вона пояснила всі особливості проєкту закону про мобілізацію. 

  • Як відомо, офіційно законопроєкт №10449 ще не прийняли в Раді, але в ньому вже зараз прописано цікавий момент. Він передбачає можливість мобілізовувати багатодітних чоловіків. 
  • Зазначимо, що “багатодітними” в Україні вважають сім’ї, в яких є троє або більше дітей, які не досягали 18 років. 
  • Очкур уточнила, що чоловіки, які не платять аліменти, але при цьому у них троє чи більше дітей, можуть бути призвані до лав ЗСУ. 
  • За її словами, нова версія законопроєкту внесе правки до статті 23 щодо пункту про відтермінування мобілізації для згаданої категорії українців. 
  • Якщо законопроєкт підтримають в такому вигляді як зараз, то багатодітні чоловіки, які не сплачують аліменти, втратять можливість отримати відстрочку. 

Мобілізація

Вона порадила не зволікати з виконанням своїх обов’язків, адже суми заборгованості нікуди не зникнуть. За словами Очкур, питання призову осіб з інвалідністю Рада ще може прийняті нові правки, то в моменті із заборгованістю аліментів навряд чи. 

В ухилянтів можуть відібрати житло?

Зараз через плутанину у версіях оновленого закону про мобілізацію багато українців не розуміють, яку саме версію розглядає Рада і про що там йдеться. 

Юрист Христина Очкур наголошує на тому, що серед українців шириться безліч міфів. Вона розвінчала міф про арешт майна з боку ТЦК. Таке можливо лише після ухвали такого рішення судом. 


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button