Новини

У перегонах між Xiaomi та Realme з’явився явний лідер

У минулому році індійський ринок смартфонів продемонстрував найвище зростання в світі.


Рік тому китайський виробник Xiaomi займав перше місце в країні з часткою 29,9%. Samsung займала друге місце з часткою 25,8%, в той час як Vivo і OPPO були на третьому і четвертому місцях. Звіт аналітичної компанії Strategy Analytics, який був опублікований ще в другому кварталі 2019 року, показав, що Samsung повільно наздоганяє Xiaomi (26,3% проти 28,7%).

Останній звіт IDC підтвердив, що як Samsung, так і Xiaomi показали впевнене зростання поставок, в той час як Realme, яка активно набирала обертів, послабила свої позиції.

Xiaomi та Samsung збільшили свою ринкову частку після святкового сезону, а ось поставки Realme досягли максимуму у вересні (16,74%), знизившись до 9,3% і 8,23% в листопаді та грудні відповідно. Представники IDC відзначають, що Realme продемонструвала такий стрибок у вересні через велику кількість онлайнових розпродажів.

[adsforwp id=”10622″]

Представник Xiaomi підтвердив, що святковий період був для компанії дуже хорошим, в одній тільки Індії компанія змогла продати більше мільйона Redmi Note 8 за місяць. Ринкова частка Xiaomi не уточнюється, але відомо, що вона залишається лідером в країні. Samsung змогла наростить свою частку з 16,9% у вересні до 19,85 і 21,08% в жовтні та листопаді відповідно.

Back to top button