Новини

Xiaomi Mix Alpha та Mi 10 потрапили в руки перших користувачів

Вся верхівка Xiaomi вельми активна в соціальній мережі Weibo – це свого роду корпоративний стандарт. Тому немає нічого дивного в тому, що «новонавернений» віце-президент Чанг Ченг (Chang Cheng), ще в грудні минулого року працював в Lenovo, теж взявся старанно освоювати Weibo.


Xiaomi Mix Alpha

Активність нового віце-президента вражає. Тільки за кілька днів він встиг відправити тестове повідомлення з Mix Alpha, потім підігріти інтерес до Mi 10 і, нарешті, опублікувати фото, зроблені за допомогою 100-мегапіксельної камери Mi Mix.

Xiaomi Mix Alpha

Зображення нижче демонструють стелаж в кімнаті Чанга Ченга. Судячи з предметів на фото, він є великим шанувальником Ferrari. Але нас більше цікавить те, що картинки зроблені за допомогою основної камери Mix Alpha.

Зазвичай не випущений смартфон з’являється в руках якогось топ-менеджера Xiaomi напередодні випуску. Не виключено, що ці фото – якраз натяк на швидкий реліз моделі.

Що ж стосується Mi 10, то досить емоційне повідомлення Чанга Ченга містить наступні фрази «До речі, готуйтеся до Xiaomi 10, любите Mi 10 … 10-річчя Xiaomi, все тільки починається». Видно, що топ-менеджер натхненний перспективним і одночасно ювілейним флагманом компанії. Будемо сподіватися, що і користувачі теж не розчаруються.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button