Новини

Камера Huawei P40 Pro позує на свіжих фото

Обговорення
Huawei P40 Pro

Китайський ресурс ITHome опублікував нове зображення смартфона Huawei P40 Pro. Слід сказати, що на цей раз крупно взята та частина тильної панелі, на стороні якої розміщений блок основної камери. І він, треба визнати, вражає своїми розмірами, а також кількістю датчиків.


Huawei P40 Pro

Не можна сказати, що ми не бачили пентакамерних смартфонів, але Huawei P40 Pro зможе заткнути їх всіх за пояс, якщо говорити про якість зйомки і можливості камери.

По-перше, смартфону приписують перископну камеру з 10-кратним оптичним зумом («квадратик», що вибивається з вертикального ряду об’єктивів – це вона), по-друге, обіцяно модуль зі надширококутним об’єктивом і датчиком не менше 40 Мп, ну а роздільна здатність основного датчика буде ще вищою. Можливо, буде ще окремий модуль для зйомки макро і точно не обійдеться без модуля 3D ToF. Так що основна камера моделі вражаюче виглядає не тільки на цій картинці, але і на папері теж.

Очікується, що Huawei P40 Pro, а також його молодшого брата P40, презентують в березні наступного року у Франції.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Xiaomi Amazfit випустить оновлений варіант розумного годинника

В минуле

Можливості екосистеми Huawei: 6 надзвичайно крутих та інноваційних фішок

В майбутнє

Також буде цікаво