Новини

Новий флагман від Huawei першим в світі отримає перископну камеру з 10-кратним оптичним зумом

Обговорення
Huawei P40 Pro

Вчора в мережі з’явилися зображення чохлів для Huawei P40, завдяки яким можна оцінити особливості дизайну моделі. Сьогодні, те саме джерело, опублікувало фото чохлів для Huawei P40 Pro.


Huawei P40 Pro

І тут, звичайно, дивує виріз для основної камери: на вигляд він дуже великий, суб’єктивно – приблизно шоста частина тильної панелі смартфона. З чуток, Huawei P40 Pro стане першим в світі смартфоном з перископною камерою, яка забезпечить 10-кратний оптичний зум.

Само собою, такий модуль виявиться помітно більше нинішніх, які забезпечують трьох- або п’ятикратний зум, тому для його розміщення буде потрібно більше місця. Можливо, збільшиться і кількість датчиків, для чого теж потрібне місце. І все це обумовлює настільки великий виріз.

Huawei P40 Pro

Серед іншого, можна відзначити досить великий екран з вбудованим сканером відбитків пальців, і великий виріз на верхній межі, який, можливо, передбачений для підключення дротових навушників до стандартного роз’єму.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

З’явився лідер серед смартфонів з підтримкою 5G

В минуле

Apple виплатить гроші власникам своїх гаджетів

В майбутнє

Також буде цікаво