КиївстарНовини

Київстар запустив безкоштовний обмін старих смартфонів на нові

Західний тренд під назвою «трейд-ін», або обмін, нарешті прийшов і в Україну. Це зручніше і вигідніше, ніж оформляти кредити: ви просто міняєте стару робочу техніку на нову з доплатою. Трейд-іном користуються вже мільйони людей по всьому світу. У нашій країні однією з перших компаній, які запустили його, став оператор Київстар.


Що потрібно, щоб обміняти техніку?

В теорії по «трейд-ін» можна обміняти будь-яку техніку і гаджети на будь-яку техніку і гаджети, але «Київстар» змінює тільки смартфони. Вимоги до телефонів, що підлягають обміну, такі.

  • Вік не більше шести років.
  • Всі функції повинні працювати справно.
  • Не повинно бути ніяких блокувань.
  • Телефон не повинен бути підробкою.
  • Відсутність будь-яких серйозних ушкоджень.

Якщо у вас є старий смартфон, відповідний даним вимогам, зайдіть на сайт Київстару в розділ «Київстар Обмін». У списку вкажіть модель вашого телефону. Сервіс вкаже приблизну ціну. Там же можна вказати, на який новий смартфон ви хочете обміняти свій старий гаджет, і подивитися, скільки вам необхідно буде заплатити.

Київстар

Процес обміну телефону

Для того, щоб обміняти свій старий телефон на більш новий, вам знадобиться паспорт і ідентифікаційний код. Відвідайте офіційний магазин Київстару, де технічні експерти компанії оцінять ваш смартфон. Вартість може змінитися в обидві сторони від початкової, зазначеної на сайті. Так, вона підвищується, якщо ви візьмете коробку, навушники, зарядний пристрій і інші можливі комплектуючі. Знизиться ціна, якщо телефон несе на собі сліди пошкоджень.

[adsforwp id=”10622″]

Після того, як ваш смартфон оцінять, ви можете вибрати собі новий. Все смартфони в магазинах «Київстар» підтримують технологію 4G і будуть готові до 5G, коли вона з’явиться. З вартості нового мобільного телефону буде вирахувана сума, на яку оцінили ваш старий. Після цього ви оформите договір обміну (саме для нього потрібні документи) і внесете доплату, можна спокійно забирати собі новий телефон. Угода по технології «трейд-ін» на цьому вважається завершеною. Погодьтеся, це зручніше, ніж брати кредити, і практичніше, ніж складувати будинку стару техніку.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button