VodafoneНовини

Vodafone запропонувала особливий тариф для гаджетів

Українці все частіше використовують так званий «інтернет речей». У всьому світі це вже стало синонімом зручностей нового покоління: інтелектуальні девайси, пов’язані між собою, вже нікого не дивують. Система «розумний будинок», наприклад, або банальні фітнес-трекери і сигналізації – прикладів безліч. Що ж, цілком логічно очікувати від операторів мобільного зв’язку розробки особливих тарифних планів для цих пристроїв. Очевидно, що для них вкрай важливо наявність інтернету, а ось дзвінки і СМС – вже не особливо. І українські постачальники послуг вже створюють такі тарифні плани – наприклад, компанія Vodafone.


Ідеальна пропозиція для «інтернету речей»

Тариф від компанії Vodafone розрахований в першу чергу на найпоширеніші інтелектуальні пристрої, такі, як сигналізації, електролічильники, дитячі та смарт-годинник. У пакет послуг входять:

  • П’ятдесят мегабайт мобільного інтернету в день – 4G або 3G в залежності від доступності покриття.
  • П’ятдесят хвилин дзвінків в мережі Vodafone Україна в день.
  • П’ятдесят СМС-повідомлень в мережі мобільного оператора.
  • Тарифним планом легко керувати за допомогою смартфона.
  • Перші два місячних пакету будуть безкоштовними за умови, що ви підключите тариф протягом тижня після покупки стартового пакета.
[adsforwp id=”10622″]

Вартість тарифного плану Vodafone Device S становить сорок п’ять гривень в місяць, або півтори гривні в день, що дуже дешево за мірками аналогічних тарифних планів для інтелектуальних пристроїв у інших операторів. Для того, щоб підключити даний пакет послуг, ви можете придбати стартовий пакет з готовим тарифним планом Vodafone Device M, після чого перейти на Vodafone Device S.

Vodafone

Можливість управління тарифним планом зі смартфона включена в пакет для того, щоб вам не потрібно було постійно витягувати сім-карту з пристрою і вставляти її в смартфон – це все-таки не дуже корисно для девайсів. Для того, щоб управляти рахунком, ви повинні встановити додаток My Vodafone на свій смартфон і вказати PUK-код карти з тарифом Vodafone Device. Дізнатися його можна, зателефонувавши за безкоштовним номером 111 або ж на власника карти. Це дозволить вам дізнаватися, скільки залишилося грошей на рахунку, і через який час потрібно буде поповнювати карту.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button