lifecellНовини

Lifecell запустив нові, вигідні тарифи

Одне з головних достоїнств оператора Lifecell – він останнім часом робить тарифні плани все більш і більш гнучкими, аж до можливості з нуля сформувати свій власний пакет послуг. В останніх запущених тарифах такої можливості немає, проте можна знизити вартість послуг, що також досить приємно. Оператор заохочує своїх абонентів більше дзвонити і розмовляти між собою.


Спілкуватися з людьми – вигідно

Обидва тарифу, запущені компанією Lifecell, включають в себе пакет послуг на чотири тижні. У нього входить п’ятнадцять гігабайт Інтернету, п’ятсот хвилин на всі українські мобільні і стаціонарні номери, безлімітні соцмережі (Твіттер, Інстаграм, Фейсбук), п’ятдесят гігабайт в хмарному сховищі Lifebox.

[adsforwp id=”10622″]

У першому, всеукраїнському, тарифі під назвою «Жара GO», щомісячна абонентська плата становить 110 грн. У «Жара GO PLUS» значно менше – сімдесят гривень, але цей тариф є регіональним. Для того, щоб дізнатися, чи діє він на території вашої області, скористайтеся офіційним сайтом оператора Lifecell або ж відвідайте магазин компанії і отримайте консультацію фахівця.

Для того, щоб знизити вартість пакета послуг, потрібно зробити не менше ста хвилин дзвінків по Україні протягом місяця дії тарифного плану. Оператор, на номер якого ви дзвоните, може бути будь-яким. В такому випадку вартість пакета послуг на наступний місяць знижується на двадцять гривень, і складе, відповідно, п’ятдесят гривень в «Жара GO PLUS» і дев’яносто – для звичайного «Жара GO». Також за нові розмови користувачі отримують додаткові гігабайти інтернету – по п’ять гігабайт за кожні сто хвилин розмов. Це правило дійсно для обох тарифних планів.

В цілому дана інновація Lifecell виглядає досить цікаво, особливо на фоні тенденції до подорожчання тарифів у інших операторів «великої трійки». Багато людей дійсно постійно «сидять на телефоні» – наприклад, по робочих обов’язків. Для таких тарифні плани «Жара GO» і «Жара GO PLUS» по-справжньому, як то кажуть, must have. Будуть вони корисні і іншим абонентам, хоча б тому, що при непоганому пакеті послуг дані тарифні плани досить дешеві і включають безліміт на найпопулярніші сайти.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button