lifecellНовини

Lifecell запустив бюджетний тариф з рекордними безлімітами

Оператор Lifecell в році, що минає вирішив ліквідувати відставання від конкурентів по «Великій трійці», ввівши цілий ряд відмінних тарифних планів, які майже не мають аналогів в нашій країні. Так, один з них пропонує абонентам цілих чотири безліміти.


Набір з чотирьох безлімітів

Що ж це за чотири безліміти, які пропонує Лайф в одному зі своїх нових тарифів? Що ж, давайте подивимося.

  • Перший – на всі дзвінки всередині мережі Lifecell. Це вже стандартне правило для будь-якого поважаючого себе оператора, але, благо, «плюшки» даною опцією не вичерпуються.
  • Другий – на головні відеосервіси. Ви можете дивитися абсолютно все, що вам цікаво, хоч добу безперервно, на таких ресурсах, як Ютуб, 1 + 1 Video, Megogo, OLL TV, Divan TV. За статистикою, саме такі сайти найчастіше забирають найбільшу кількість трафіку (торрент-трекери не беруться до уваги).
  • Інстаграмм, Твіттер, Фейсбук – найпопулярніші в Україні соціальні мережі. Третій безліміт поширюється в першу чергу на них.
    Telegram, WhatsApp, Viber, Скайп, включаючи відеозв’язок – четвертий безліміт в цьому тарифі від Lifecell.
[adsforwp id=”10622″]

В цілому, тариф від lifecell нагадує водафоньвські з їх Pass-послугами, які аналогічним способом забезпечують безліміт на Інстаграм, відео-сервіси і месенджери. Але віддати за них доведеться досить круглу суму – більше ста гривень, якщо підключати їх всі, а до того ж, потрібно буде і платити абонплату за базовий тарифний план. Тут же ви платите всього шістдесят гривень.

 

Додаткові умови

У тарифний план «Чотири безліміти», крім, власне, головних безлімітів, входять і інші послуги. Ось вони:

  • 100 СМС за 3 гривні в день використання
  • 100 Мб інтернету на все, що тарифікується
  • 30 хвилин на дзвінки на інші номери.

У тому випадку, якщо у вас ще немає сім-карти «Лайфа», ви можете придбати її в будь-якому магазині оператора. Якщо ж у вас вже є потрібна картка, то ви можете ввести просту комбінацію * 141 * 4 #. На рахунку вам потрібно мати шістдесят гривень, щоб мати можливість оплатити перший місяць. Ті абоненти, які вже підключили послугу «150 бонусів», можуть оплатити перехід з бонусних балів.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button