КиївстарНовини

Київстар дарує два місяці зв’язку безкоштовно

Новий рік пройшов, але акція від Київстару все ще діє, і при бажанні ви можете нею скористатися. Ми, говоримо, звичайно, про можливість перейшовши на новий тарифний план з осінньої лінійки, не платити два місяці за зв’язок. Дана акція діє до 20 січня 2020 року. Правда, крім того, що в подальшому ви будете платити трохи більше, є ще один «підводний камінь» – для того, щоб протягом такого тривалого часу ні за що не платити, потрібно спочатку отримати СМС з пропозицією скористатися акцією.


Додаткові умови акції

У Київстару існує спеціальна схема, за якою один тарифний план замінюється на інший, конкретний, з осіннього пакета тарифів. Для того, щоб дізнатися, який саме обраний оператором для вас, зателефонуйте за безкоштовним номером 477 * 1 або ж скористайтеся додатком «Мій Київстар».

Пропозиція діє для абонентів передоплати, а також контрактної форми обслуговування. Для перших діє чотири тарифи, які дозволяють вам протягом двох місяців дії акції безкоштовно отримувати наступне:

  • Безліміт на соціальні мережі і месенджери
  • Безліміт на різні стримінгові і музичні сервіси
  • Безліміт на онлайн-ігри
  • Повний безліміт на будь-які сайти.
  • Безлімітні дзвінки в мережі «Київстар»
  • Велика кількість хвилин на інших операторів.

Для абонентів контрактоной форми обслуговування Київстар пропонує більш широкий вибір – шість смарт-тарифів. Відмінність подібних тарифів, в першу чергу, в більшій захищеності, а також в можливості тримати на одному рахунку кілька сім-карт з різними номерами. Проте, звичайним людям такі тарифи зазвичай малоцікаві, зокрема, вуличні промоутери Київстару ніколи їх не продають.

[adsforwp id=”10622″]

Чи користуватися даною акцією – вирішувати вам особисто. Пам’ятайте, що для того, щоб вам прийшло заповітне СМС, ви повинні бути абонентом Київстару не менш трьох місяців. Також не варто забувати, що ви фактично погоджуєтеся на більш дорогий тарифний план, за яким будете платити, коли заповітні два місяці закінчаться. Проте, при всіх мінусах даної акції, вона все одно може зацікавити багатьох абонентів, і ми вважаємо своїм обов’язком вам про неї нагадати.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button