Новини

Vodafone запустив унікальну послугу, яка не має аналогів

Компанія Vodafone, при всіх її мінусах, на які ми вказували, продовжує робити свої тарифи максимально «гнучкими» і доступними для налаштування. Її нова пропозиція – можливість на свій розсуд обміняти хвилини по Україні на хвилини за кордон в залежності від того, що вам потрібніше в даний момент. Це щось на зразок послуги «Безліч розмов», про яку ми вже писали. Втім, про все по порядку: давайте розберемося, в чому полягає суть послуги, і яким абонентам Водафон вона доступна.


Деталі послуги

У чому полягає сенс послуги «Обмін хвилин», зрозуміло вже з самої її назви. Якщо ви не дзвоните за кордон, то можете обміняти пакетні хвилини на хвилини по Україні, і навпаки. Конкретні умови дещо відрізняються в залежності від вашого тарифного плану.

  • У тарифі Vodafone Family Plus ви можете обміняти шістдесят хвилин для дзвінків за кордон на 100 хвилин по Україні.
  • В особливих умовах Vodafone Family – тридцять хвилин на сто, при цьому пакетні 150 хвилин нікуди не діваються.
  • У тарифах Vodafone SuperNet (Start, Pro, Unlim) тридцять хвилин також змінюються на сто.

Для обміну хвилин необхідно ввести комбінацію * 310 * 100 #. Пропозиція дійсна всюди, де працюють дані тарифні плани. Обмін хвилин проводиться безкоштовно, нові хвилини додаються до старих.

[adsforwp id=”10622″]

Vodafone

В цілому, дана послуга поки що не має аналогів на українському ринку мобільного зв’язку. Можливість отримати нові хвилини, якщо ви вичерпали старі, буде корисна практично будь-якому жителю нашої країни. Раніше для цього доводилося заново оплачувати послуги на місяць.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button