lifecellНовини

Lifecell запустив вкрай вигідний тариф за 20 гривень

Компанія Lifecell в «великій трійці» українських операторів знаходиться на положенні вічно наздоганяючої. Проте, для простих абонентів це може бути плюсом, тому що оператор постійно намагається залучати нових користувачів. Найпоширеніший метод для цього – дешеві тарифні плани, як всеукраїнські, так і регіональні. Про один з них ми сьогодні і поговоримо.


Деталі найвигіднішого регіонального тарифу

Найпривабливіше в тарифному плані, про який сьогодні піде мова – ціна. Вона становить всього двадцять гривень на місяць. При цьому даний тариф не є типовим «соціальним», в якому невисока вартість компенсується практично повною відсутністю будь-яких послуг. Скоріше навпаки. Головний, і, мабуть єдиний мінус тарифу – він регіональний. Підключити його можуть жителі таких міст:

  • У Південній Україні: Нова Каховка, Кропивницький, Олександрія (Кіровоградська обл.), Світловодськ, Первомайськ (Миколаївська обл.), Мелітополь, Бердянськ та Енергодар.
  • У Східній Україні: Нікополь, Павлоград, Краматорськ, Слов’янськ, Бахмут, Сєвєродонецьк, Мирноград, Покровск, Лозова (Харківська обл.), Ізюм, Лисичанськ, Рубіжне, Кременчук, Суми, Конотоп, Шостка та Лубни.
  • У Західній Україні: Чернівці, Калуш, Кам’янець-Подільський, Тернопіль, Ужгород, Мукачево та Рівне.

Абоненти «Лайфа» з даних міст отримають десять гігабайт мобільного інтернету, причому в нього не входять Facebook, Instagram і Twitter. Ці найпопулярніші серед українців ресурси повністю безлімітні. Безлімітним буде, традиційно, і зв’язок з іншими абонентами Lifecell. Для дзвінків на інші номери, в тому числі стаціонарні, надається 100 хвилин. СМС-повідомлення коштує двадать п’ять копійок.

[adsforwp id=”10622″]

Тарифний план називається «Залізна двадцятка». Залізна – тому, що Lifecell не планує на даний момент змінювати тарифні плани, тобто як мінімум протягом 2020 роки ви дійсно будете платити за зв’язок всього двадцять гривень. Погодьтеся, це більш ніж вигідна пропозиція, отже не дивно, що тарифний план розходиться, як гарячі пиріжки. Єдина незручна річ – на «двадцятку» не можна перейти, тільки купити новий стартовий пакет. Так що, якщо у вас ще немає «лайфівських» картки – можливо, саме час її придбати!

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button