Новини

Експерти назвали дві категорії магазинних продуктів, які дуже шкодять здоров’ю: оминайте їх

Далеко не всім вдається харчуватися виключно здоровою їжею, та й це неможливо хіба що ви живете в селі і більшість продуктів вирощуєте або виготовляєте самостійно. А от все, що ми купуємо в супермаркетах, якусь долю хімії та й має. Проте є менш шкідливі продукти й більш шкідливі. А є й такі, які взагалі варто обходити стороною. Вона дуже згубно впливають на організм, та провокують розвиток багатьох захворювань.

Мова про консерви та напівфабрикати

консерви

Консервовані продукти набули особливої популярності під час війни та в умовах блекаутів. Річ в тім, що це дуже зручно, вони довго не псуються, не займають багато місця, доволі смачні і завжди під рукою, якщо немає чим перекусити. Але дієтологи на ряду з іншими експертами стверджують, що консерви — це їжа для крайніх випадків. Вживати їх часто і просто, тому що смакує — категорично не рекомендовано. Річ у тім, що консерви виготовляють при дуже високих температурах. В процесі вбиваються всі корисні елементи та вітаміни, а щоб додати смаку виробники використовують цукор, натрій, консерванти та інші домішки. І що найголовніше — речовину бісфенол-А (BPA), яка провокує розвиток серцево-судинних хвороб. Також цукор в сумі з натрієм провокують звуження судин та гіпотензію.

Напівфабрикати також шкідливі

Готова їжа або напівфабрикати представлені у широкому різноманітті. Є невеличкі компанії, які стверджують, що їхня продукція виготовляється вручну і є на 100% такою ж як і домашня. Зазвичай такі напівфабрикати коштують на порядок дорожче від інших і інколи їх можна додавати до раціону. А всі інші, краще оминати. Вони містять небажані інгредієнти, які продовжують термін їх придатності й згубно впливають на організм.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button