Новини

Нова офіційно відкрита фабрика виготовлятиме флагмани Xiaomi

Обговорення
Mi-Credit

В кінці листопада ми писали про те, що Xiaomi побудувала суперфабрику з виробництва флагманських смартфонів в особливій економічній зоні Пекіна – про це повідомив глава компанії Лей Цзунь (Lei Jun) на заході World 5G Conference. А сьогодні віце-президент Xiaomi й очільник бренду Redmi Лю Вейбінг (Lu Weibing) офіційно відкрив завод.


Xiaomi запустила власний завод з виробництва флагманських смартфонів

Як повідомляється, фабрика займеться не тільки випуском серійних моделей (першою буде Mi 9 Pro 5G), але і буде обслуговувати відділ, який займається НДДКР. Лін Бін навіть взяв участь в тестовій збірці смартфона, точніше, прикріпленні тильної панелі. Як він сам повідомив, на це у нього пішло в шість разів більше часу, ніж у машини – встановленого на конвеєрі робота.

Xiaomi побудувала суперфабрику

Поки збірка на фабриці ведеться в тестовому режимі, але деякі процедури вже автоматизовані. В січні, швидше за все, завод почне серійне виробництво смартфонів.

 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Флагман з лінійки Galaxy Note отримав очікуваний Android 10

В минуле

Xiaomi Mi 10 и Mi 10 Pro: невероятно мощный и еще мощнее

В майбутнє

Також буде цікаво